Газета по-надвірнянськи
 

Якою є пересічна родина?

17 червня 2013, 16:22 | Рубрика: Статистика Версія для друку Версія для друку 655 переглядів

Згідно із матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Головного управління статистики, у 2012 році у нашій області налічувалося 451,3 тис. домогосподарств або 2,7%  загальної їх кількості у країні. З них 55% проживало у сільській місцевості,  решта – у міських поселеннях, у т. ч. 17% – в обласному центрі.

Середньостатистичне домогосподарство складається із трьох осіб. Як і раніше, найпоширенішими в області є родини, у складі яких чотири та більше осіб (40% від загальної їх кількості). Кожна четверта сім’я має у своєму складі двоє осіб,  кожна п’ята – одну, кожна  шоста – трьох. У порівнянні з попереднім роком частка домогосподарств із чотирьох і більше осіб зросла на 4,6 %.

Близько половини (48%) родин виховували дітей віком до 18 років, з них: 68% – одну дитину, 28% – дві, 4% – трьох і більше дітей. Серед цих домогосподарств більше половини (57%) мали трьох та більше дорослих осіб, а 5% – лише одну, причому у кожному дев’ятому із них виховувалося по двоє та більше дітей.

Серед домогосподарств без дітей 36% – одинаки, більшість з них перебувають у непрацездатному віці.

Добробут родин у значній мірі залежить від наявності та кількості працюючих осіб у їх складі. За отриманими у 2012 році даними, дві третини домогосподарств області повідомили, що мають у своєму складі працюючих осіб. У половині  таких сімей працювала одна особа, у  41% – дві, у 9% – три особи і більше.

Управління статистики у Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!