Газета по-надвірнянськи
 

Запалили свічку пам`яті

27 червня 2013, 15:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 678 переглядів

22 червня для вшанування світлої пам’яті тих, котрі невинно полягли від рук німецько-фашистських загарбників, у всій Україні і, зокрема, в Івано-Франківській області, активісти районних, міських та обласної організацій Партії регіонів долучилися до проведення всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

У Надвірній свічки пам’яті запалили о 4-ій год. біля Обеліска слави радянським воїнам на вул. Соборній, де зібралися члени райорганізації Партії регіонів та молодіжної організацїі «Молоді регіони».

– Запалюючи свічку пам’яті, кожен з нас висловлює безмірну подяку нашим ветеранам, котрі з честю виконали свій священний обов’язок перед Вітчизною, здобувши перемогу над ворогом,  звільнивши світ від фашизму, здобувши ціною власного життя мир для наступних поколінь, –  зазначив голова райорганізації Партії регіонів Володимир Калічко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів  жертв, імена яких  назавжди залишилися в літописі кривавих подій 1941-1945 років, а в пам’ять невинно загублених дитячих душ у ранкове небо піднялися символічні повітряні ліхтарики.

Сюзанна ДЕМ`ЯНЧУК,

депутат районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!