Газета по-надвірнянськи
 

ЗАЯВА районної ради щодо стану автомобільних доріг у Надвірнянському районі

7 червня 2013, 14:50 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 819 переглядів

Шановні краяни!

Ми, депутати районної ради,  протягом останніх трьох років неодноразово порушували та заслуховували на сесіях районної ради  питання стану автомобільних доріг, мостів та дорожньої інфраструктури в Надвірнянському районі. З ініціативи депутатів районної ради було прийнято та направлено звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, в яких звертали увагу щодо незадовільного стану автомобільних доріг в Надвірнянському районі. Наші звернення  та прохання щодо виділення коштів з державного бюджету на фінансування робіт для проведення капітального ремонту дорожнього полотна в районі залишилися поза увагою.

На лист районної ради від 26.04.2013 щодо незадовільного стану автомобільних доріг в Надвірнянському районі обласна державна адміністрація повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 20.03.2013 №219 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та обсяги їх фінансування у 2013 році за кредитами, залученими під державні гарантії» капітальний та поточний ремонт доріг і мостів у Надвірнянському районі в поточному році не передбачено.

Таким чином, уряд України, очолюваний Прем’єр-міністром М.Азаровим, в черговий раз не забезпечив фінансування коштів з державного бюджету для приведення в належний стан дорожнього господарства в Надвірнянському районі та в цілому по області.

Ми, депутати районної ради, стурбовані бездіяльністю керівництва держави щодо ремонту та утримання доріг і заявляємо, що надалі будемо вимагати та відстоювати вирішення питань фінансування, ремонту та утримання доріг у Надвірнянському районі.

 

Прийнято на девятнадцятій сесії

Надвірнянської районної ради

30.05.2013

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!