- Народна Воля - http://volya.if.ua -

ЗАЯВА районної ради щодо стану автомобільних доріг у Надвірнянському районі

Posted By Модератор On 07.06.2013 @ 14:50 In Влада,Новини | No Comments

Шановні краяни!

Ми, депутати районної ради,  протягом останніх трьох років неодноразово порушували та заслуховували на сесіях районної ради  питання стану автомобільних доріг, мостів та дорожньої інфраструктури в Надвірнянському районі. З ініціативи депутатів районної ради було прийнято та направлено звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, в яких звертали увагу щодо незадовільного стану автомобільних доріг в Надвірнянському районі. Наші звернення  та прохання щодо виділення коштів з державного бюджету на фінансування робіт для проведення капітального ремонту дорожнього полотна в районі залишилися поза увагою.

На лист районної ради від 26.04.2013 щодо незадовільного стану автомобільних доріг в Надвірнянському районі обласна державна адміністрація повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 20.03.2013 №219 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та обсяги їх фінансування у 2013 році за кредитами, залученими під державні гарантії» капітальний та поточний ремонт доріг і мостів у Надвірнянському районі в поточному році не передбачено.

Таким чином, уряд України, очолюваний Прем’єр-міністром М.Азаровим, в черговий раз не забезпечив фінансування коштів з державного бюджету для приведення в належний стан дорожнього господарства в Надвірнянському районі та в цілому по області.

Ми, депутати районної ради, стурбовані бездіяльністю керівництва держави щодо ремонту та утримання доріг і заявляємо, що надалі будемо вимагати та відстоювати вирішення питань фінансування, ремонту та утримання доріг у Надвірнянському районі.

 

Прийнято на девятнадцятій сесії

Надвірнянської районної ради

30.05.2013


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/06/zayava-rajonnoji-rady-schodo-stanu-avtomobilnyh-dorih-u-nadvirnyanskomu-rajoni/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.