Газета по-надвірнянськи
 

Збережімо збіжжя від вогню

27 червня 2013, 15:06 | Рубрика: Природа Версія для друку Версія для друку 680 переглядів

Надвірнянський РВ УДСНС в Івано-Франківській області звертається до керівників та працівників аграрних підприємств, усіх жителів краю із рекомендацією дотримуватися правил пожежної безпеки посеред хлібних масивів, у місцях переробки та зберігання врожаю. Відсутність вогнегасника на комбайні, необережно кинутий недопалок; розведене посеред чи поблизу пшеничного лану багаття, неналежним чином обладнані місця зберігання та переробки нового врожаю можуть умить перетворити на попелище цілорічну важку працю наших хліборобів.

Пам`ятайте: саме від Вашої обережності залежить, без перебільшення, добробут нашої держави!

Про безпеку у житловому фонді

З метою запобігання загибелі та травмування людей на пожежах і різного роду надзвичайних ситуацій Надвірнянський РВ УДСНС перевірив багатоквартирні житлові будинки Надвірнянського району.

Особливу увагу акцентували на зменшенні загибелі та травмування людей під час пожеж і надзвичайних ситуаціях, попередження їхнього виникнення та посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед         жителів.

Щоб запобігти випадкам загибелі людей на пожежах та різних надзвичайних ситуацій, Надвірнянський райвідділ УДСНС звертається до жителів Надвірнянщини щодо необхідності виконання всіх вимог правил пожежної безпеки у повсякденному житті та в побуті.

Роман ПЛИТУС,

начальник Надвірнянського

 райвідділу УДСНС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!