Газета по-надвірнянськи
 

Звільнення від сплати податку

21 червня 2013, 14:35 | Рубрика: Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

З метою уникнення порушень термінів щодо сплати авансових платежів рекомендують заяву щодо періоду щорічної відпустки  подавати до її початку, а щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється територіальними органами Міндоходів на підставі заяв: такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки, періоду щорічної відпустки або терміну тимчасової втрати працездатності.

Детальніше – за тел. 2-22-79.

Завершуємо адаптаційний період

Нагадуємо, що із 1 січня ц. р. згідно із внесеними змінами до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які їх використовують (далі – РРО), зобов’язані подавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

До 1 липня суб’єкти господарювання мають можливість придбати (переобладнати) касові апарати та виконати вимоги щодо формування та передачі контрольної електронної стрічки без застосування штрафних санкцій. При придбанні касових апаратів або їх заміні слід обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників реєстраторів розрахункових операцій щодо проведення ними відповідного доопрацювання.

Детальніше – за тел. 2-55-00.

«Гарячі лінії» у ДПІ

24 червня ц. р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-22-79 – із начальником відділу оподаткування фізичних осіб Багрійчук Світланою Богданівною на тему «Сплата земельного податку фізичними особами. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

***

26 червня ц. р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-90-57 – із начальником відділу  інформатизації та обліку платників податків Ванджурою Романом Богдановичем на тему «Подача звітності в електронному вигляді. Видача ключів електронного цифрового підпису».

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!