Газета по-надвірнянськи
 

50 тисяч паломників очікують на Всеукраїнську Патріаршу прощу у Крилосі

26 липня 2013, 18:15 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 825 переглядів

Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі за участі Блаженнішого Патріарха УГКЦ Святослава у рамках відзначення на державному рівні 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі відбудеться 3-4 серпня. Відзначити ювілей Хрещення Київської Русі в усіх населених пунктах держави як велику об`єднавчу подію доручив Президент України.

Виїзну нараду у селі Крилос Галицького району цього тижня провів заступник голови ОДА Руслан Гусак. У нараді взяли участь голова Галицької РДА Григорій Івасишин, Протосинкел Івано-Франківської архієпархії УГКЦ митрофорний протоієрей Олег Каськів та представники усіх служб, що задіяні у підготовці заходу.

Руслан Гусак проконтролював хід ремонтних робіт на місці, де відбудеться проща, оглянув територію та ознайомився з порядком розміщення паломників під час проведення заходів.  – Усі поточні проблеми, – наголосив заступник голови ОДА, – мають бути врегульовані до кінця цього тижня. Адже питання організації Всеукраїнської Патріаршої прощі у Крилосі – на особистому контролі у голови ОДА Михайла Вишиванюка, який минулого тижня провів у Крилосі аналогічну нараду з участю архієпископа і митрополита Івано-Франківського (УГКЦ) владики Володимира Війтишина. За словами Руслана Гусака, місцева та обласна влада мають забезпечити у Крилосі максимально комфортні та безпечні умови для паломників. Треба врахувати всі минулорічні проблеми й уникнути їх. За словами Протосинкела архієпархії  Олега Каськіва, за попередніми підрахунками, у Всеукраїнській Патріаршій прощі візьмуть участь не менше 50 тисяч людей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!