Газета по-надвірнянськи
 

Багатогранний дивосвіт поета

19 липня 2013, 15:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

«Слухайте мене, читайте мене…»
Я. Ясінський

12 липня міська бібліотека для юнацтва організувала зустріч шанувальників поетичного слова з поетом, членом НСПУ, лауреатом премій ім. Т. Мельничука (2005 р.), обласної ім. В. Стефаника (2013 р.) Ярославом Ясінським. Гостя представила директор ЦБС Марта Кушнерчук.

Ярослав Ясінський народився 1941-го у с. Ліски на Коломийщині, за фахом – філолог, зараз – пенсіонер. Автор збірок віршів «Маленькі ужинки для донечки Яринки», «Синя злива», «Коливо», «Ордалія». Останню збірку автор презентував.

Присутні переглянули уривок з відеофільму про Ясінського, інтерв`ю з яким вів відомий поет, Шевченківський лауреат Василь Герасим`юк.

Ярослав Ясінський відомий ще й як активний громадський діяч, організатор літературно-мистецького фестивалю ім. Квітки Цісик, який цьогоріч у вересні вшосте відбудеться у Лісках на Циганському горбі – обійсті поета. Ярослав турбується про встановлення у рідному селі пам`ятника славній землячці, популяризує її творчість. Він привіз із собою диск з її піснями, одну з яких присутні прослухали.

Зустріч залишила приємні враження і світлини на пам`ять.

Раїса ГРУШЕЦЬКА,

завідувач краєзнавчого відділу

центральної районної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!