Газета по-надвірнянськи
 

Для ефективного спілкування

26 липня 2013, 17:26 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 606 переглядів

Громадський Центр «Ділові ініціативи» спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка оголошують про початок проекту за міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст – Україна», ІREX/Україна «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування», який передбачає цикл тренінгів з «е-урядування» для бібліо­течних працівників, представників органів влади, громадських організацій, студентської молоді, підприємців.

Мета – розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного і регіонального рівнів та використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адмінпослуги. Проект передбачає співпрацю місцевих неурядових організацій з тренінговими центрами на базі обласних універсальних наукових бібліотек у впровадженні тренінгової програми з е-послуг та проведенні місцевих інформаційних кампаній.

У рамках проекту щомісяця проводитимуть тренінги з «е-урядування» у м. Івано-Франківську та області. Для участі в них слід заповнити анкету і надіслати на електронну пошту ngo.ifr.ua@gmail.com до першого числа місяця. Про результати відбору буде повідом­лено особисто на е-мейл кожну бажаючу особу. Анкету можна скопіювати з сайту центральної райбібліотеки:Libnadvirna.info

Витрати учасників тренінгу на проїзд та харчування відшкодовують організатори за наявності оригіналів квитків, паспорта та ідентифікаційного коду.

Відповідальна особа: Леся Вербовська; конт. тел..: +380679262244; e-mail: ngo.ifr.ua@gmail.com

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!