Газета по-надвірнянськи
 

Громадська приймальня запрацювала

5 липня 2013, 15:52 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 596 переглядів

За ініціативи голови громадсько-політичної ради Надвірнянщини Ярослава Лесюка та за погодженням із лідерами громадських організацій у Надвірній за адресою майдан Шевченка, 19, у приміщенні Надвірнянської районної організації ветеранів 1 липня розпочала роботу громадська приймальня зі звернень громадян, яка працюватиме по понеділках із 9-ї до 12-ї год.

В її роботі взяли участь голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк, голови громадських організацій Микола Забачинський, Михайло Андрійович, Роман Лесюк, Богдан Мушак, які розглянули звернення громадян. Зокрема, голови ветеранської організації нафтогазової промисловості (майже 1000 чоловік) Мирона Зіняка щодо сприяння в організації семінару-навчання на базі громадської організації у другій декаді вересня ц. р.; ветерана війни, жителя м. Надвірна Михайла Тімечка, про невиконання рішення суду; жительки с. Саджавка П. Ткачук до інспекції держархбудконтролю в Івано-Франківській області.

Авторам звернень надали консультативну допомогу і вирішили скерувати їхні звернення у відповідні органи, чотири звернення залишили на доопрацювання до наступного засідання.

 (Інф. ГПР).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!