Газета по-надвірнянськи
 

І вокзал розміновували, і пожежу гасили

12 липня 2013, 16:22 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 701 переглядів

Щоправда це все відбувалося тільки у рамках командно-штабних навчань служб цивільного захисту населення, яке цього тижня відбулося у Надвірній. Засідання комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник голови РДА Володимир Калічко, а командуючий – перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Микола Паламарчук.

Основна мета навчань, як  повідомив Микола Паламарчук, – перевірити як органи управлінь цивільного захисту і надзвичайних ситуацій приходять на допомогу людям, а також намагання поглибити уже наявні знання. Навчання пройшли у три етапи: на першому – розглядали дії влади та органів цивільного захисту при підтопленні, практична частина складалася із можливого замінування залізничного вокзалу та пожежі на нафтобазі. Зокрема, Микола Паламарчук відмітив, що в Надвірнянському районі надають належної уваги системі цивільного захисту. Одним із недоопрацювань є відсутність запасів паливно-мастильних матеріалів. Вони в деякій мірі є, але цю проблему потрібно проаналізувати і збільшувати ці запаси. Позитивно оцінили роботу служб цивільного захисту, яскраво це продемонстрували під час навчального замінування вокзалу, коли оперативно приїхали медики, «надзвичайники», газовики, енергетики та міліція.

Навчання – планові і затверджені згідно із розпорядженням голови ОДА Михайла Вишиванюка. У нашому районі о 6.45 год. 10 липня оголосили тривогу, – зазначив перший заступник голови РДА Володимир Калічко. – Вони дали змогу керівництву напрацювати навики у прийнятті рішень. Щодо пропозицій про створення матеріальних запасів, то Володимир Калічко поінформував, що згідно із рішенням районної ради та розпорядженням голови РДА виділено 10 тис. грн. для закупівлі мішків, лопат та паливно-мастильних матеріалів.

Свої навики із врятування людей зуміли показати спеціалісти райвідділу УДСНС в області, центральної районної лікарні, управління з експлуатації газового господарства, філії Надвірнянський РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ветмедицини, зв`язку, санепідемслужби, райавтодору, служб матеріального забезпечення й автомобільної та міліції.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!