Газета по-надвірнянськи
 

На Прикарпатті – 3560 іноземних громадян

19 липня 2013, 16:03 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 674 переглядів

Нa території області постійно проживають 3560 громадян іноземних держав, у т. ч. 1338 іноземних студентів у трьох вишах, а також 55 іноземців, які працюють на підприємствах.

Цьогоріч відділ міграційної роботи УДМС України в Івано-Франківській області продовжив термін перебування на території України більше сотні іноземцям, а також видав понад 200 посвідок на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства на підставі дозволів на працевлаштування, релігійним діячам, для возз’єднання сім’ї, студентам, які навчаються в Україні, волонтерам. Оформлено та видано 84 дозволи на імміграцію в Україну.

На органи міграційної служби покладені функції виконання і контролю за дотриманням законодавства, яке визначає порядок регулювання суспільних відносин у сфері визнання особи іншої держави біженцем чи особою, яка потребує додаткового або тимчасового захисту в Україні.

Нині в області проживає громадянин Афганістану, якому надано статус біженця, а також двоє громадян Сирії зі статусом осіб, що потребують додаткового захисту. У процесі розгляду 8 заяв від громадян інших країн із проханням визнати їх біженцями або особами, які потребують додаткового захисту.

Михайло РУБІНСЬКИЙ,

начальник райвідділу УДМС України

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!