Газета по-надвірнянськи
 

Надаємо соціальні послуги за встановлену диференційовану плату

19 липня 2013, 15:37 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,855 переглядів

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаватиме громадянам соціальні послуги із встановленням диференційованої плати.

Диференційована плата за надання соціальних послуг установлюється в розмірі 12 відсотків середньомісячного сукупного доходу особи, яка потребує їх надання, за останні шість місяців.  Розмір щомісячної диференційованої плати не може перевищувати вартості послуг, що надають протягом місяця і розраховують на підставі тарифів на платні соціальні послуги, обчислені відповідно до Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 р. № 268. Різниця між розміром диференційованої плати та вартістю соціальної послуги відшкодовується відповідно до законодавства.

Для отримання соціальних послуг особа, яка потребує їх надання, подає управлінню соціального захисту населення РДА: заяву із зазначенням згоди на оброблення персональних даних; копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу; довідку про доходи за останні шість місяців; у випадках, передбачених законодавством – медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі або виписку з медичної карти амбулаторного стаціонарного хворого; копію довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності).

Якщо особа, яка потребує надання соціальних послуг, за віком або станом здоров’я неспроможна самостійно прийняти рішення про необхідність їх надання, таке рішення може прийняти опікун чи піклувальник, органи опіки та піклування відповідно до законодавства. Управління соціального захисту населення протягом трьох днів складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання такої особи, який разом із зазначеними документами подають в райдержадміністрацію для прийняття відповідного рішення. Рішення щодо надання соціальних послуг приймають протягом 15 днів з дати подання документів. Про прийняте рішення райдержадміністрація письмово повідомляє протягом трьох робочих днів управління соціального захисту населення РДА.

Після прийняття рішення про надання соціальних послуг територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) укладає відповідний договір з отримувачем таких послуг.

Соціальні послуги надають з дня укладення відповідного договору.

Диференційована плата за надання соціальних послуг встановлюється на календарний рік.

Соціальні послуги понад обсяги, визначені державними стандартами соціальних послуг, надаються за плату.

Ірина ШВЕНГ,

заступник начальника управління

соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!