- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Навіть дощ не завадив

Posted By Модератор On 05.07.2013 @ 16:38 In Свята | No Comments

Уже традиційно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді, свято сповнене позитиву, радості і драйву. У ньому вдало поєдналися міні-футбольний турнір, концерт і дискотека у міській зоні відпочинку. Сама погода постійно доливала у молодечу діжку свята трішки крапель дьогтю-дощу, та це не зупиняло юнацтво.

[1]

У міні-футбольному турнірі заслужену перемогу здобула команда із Тисменичан, другими стали Білі Ослави, третіми – Пасічна. Останніми фінішували пнів`яни та вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Ніка-Смет». Призерів нагородив начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич, який наголосив на великій ролі молоді в розбудові рідної держави, популяризації її у світі. – Ви є лакмусовим папірцем творення нової держави і саме у цьому віці для вас відкриті всі можливості та горизонти.

[2]

[3]

Пісенне свято наповнилося граційним та витонченим співом учасників фольклорного колективу «Шовкова косиця» та її талановитих солістів Михайла Маковійчука, Тетяни Якуш, Любові Яченко, Орисі Яремчук та Оксани Дем`янчук, юного обдарування Христини Юрчило та чарівного дуету Віри і Мар`яни Яцюк із Гвозда та запальними ритмами у виконанні зразкових ансамблів танцю «Горянка», «Горяночка» й «Едельвейс». Усіх їх нагородили грамотами РДА та солодощами.

Свято продовжилося у міській зоні відпочинку, де відбувалася дискотека. Щоправда, дощ вніс свої корективи, але День молоді відбувся на найвищих нотках позитиву і радості. Отож, молоде, не сумуй і насолоджуйся кожним днем.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/07/navit-dosch-ne-zavadyv/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/IMG_2309.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/IMG_2373.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/IMG_2334.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.