Газета по-надвірнянськи
 

Об`єднання закріпити добрими справами

5 липня 2013, 16:06 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 569 переглядів

Минулого тижня народні депутати України, заступник голови парламентської фракції «Батьківщина», член президії політради «Батьківщини» Дмитро Шлемко та член центральної контрольно-ревізійної комісії «Батьківщини» Володимир Шкварилюк провели прес-конференцію для регіональних та місцевих засобів масової інформації щодо об’єднавчих процесів партій «Батьківщина» та «Фронт Змін».

Основними питаннями, що найбільше зацікавили представників ЗМІ, були питання щодо об’єднавчого процесу та ситуації у середині політичних партій, щодо майбутнього формування фракцій на місцевому рівні та майбутнього вектору розвитку тепер уже однієї об’єднаної  ВО «Батьківщина». Не оминули і теми купівлі-продажу опозиційних депутатів та сумного фінансового стану країни.

За словами Дмитра Шлемка, об`єднання найпотужніших опозиційних партій «Батьківщина» і «Фронт Змін», ПРП, «Народної самооборони» і частини НРУ – це втілення в життя передвиборчих обіцянок об`єднаної опозиції. Це об`єднання на перспективу, заради перемоги національно-демократичних сил на президентських виборах. Колишні члени названих партій, що припинили своє існування, мають можливість індивідуально написати заяви про вступ до ВО «Батьківщина». Головою обласної організації оновленої «Батьківщини» є Дмитро Шлемко. Його перші заступники – Володимир Шкварилюк та Олександр Левицький. Представники колишнього керівництва прикарпатського «Фронту Змін», які добровільно напишуть заяву в «Батьківщину», як уточнив Дмитро Шлемко, мають можливість бути зачисленими до її обласного бюро. Аналогічним шляхом підуть і у районних центрах. Дмитро Шлемко вважає, що об`єднавчий процес триватиме до осені, а тоді проведуть партійні конференції міських, районних та обласної організацій.

Володимир Шкварилюк зазначив, що, об’єднавшись, ми маємо єдине спільне завдання – йти на вибори 2015 року з єдиним кандидатом, вигравати президентські вибори і починати розбудовувати нашу державу. Звичайно ж, ніхто нікого не примушуватиме вступати ані в партію, ані в фракцію «Батьківщина». Кожен сам вибиратиме своє майбутнє відповідно до власних переконань. Я переконаний, що більшість наших депутатів, а може й усі, підтримають об’єднання».

Що ж до ситуації з народним депутатом Володимиром Купчаком, то Володимир Шкварилюк відверто заявив: «Купчак – політична повія. Зрадник – це зрадник і це клеймо на усе життя і на усі покоління. Для мене він помер і спілкуватися з ним не збираюся. Я переконаний, що майбутнього у нього немає.

Партія регіонів має сотні мільйонів доларів, щоб скуповувати депутатів, у той час коли на фінансування соціальних видатків та на соціально-економічний розвиток областей видатків немає взагалі. На Івано-Франківську область було виділено лише 16 млн. грн. із 1700 млн. грн. При цьому кошти досі на надійшли», зазначає у прес-релізі прес-служба народного депутата Володимира Шкварилюка.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!