Газета по-надвірнянськи
 

Побутова техніка для дитсадків Надвірнянщини

5 липня 2013, 16:02 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 726 переглядів

Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка допоміг побутовою технікою дошкільним закладам Надвірнянщини. Подарунки отримали дитячі садочки «Сонечко» та «Сніжинка» у Надвірній, а також дитсадки «Незабудка» у Гаврилівці та «Золотий ключик» у Перерослі.

– Держава повинна забезпечувати дошкільні навчальні заклади необхідним устаткуванням, але не зав­жди так роблять. Тому ми у міру можливостей беремо цю функцію на себе, – зазначив голова Благодійного фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

Коштом фонду у дитячий садочок «Сонечко», що в Надвірній, придбали холодильник для зберігання молока. Той холодильник, який раніше обслуговував садочок, відпрацював свій ресурс і потребував заміни, пригадує завгосп Марія Гандзюк.

Завідувачка дошкільного закладу Галина Жупник каже, що на холодильник для молочних продуктів чекали з нетерпінням. – Дуже він був потрібен нам. Адже без молока наша кухня не обходиться –  щоденно для кожної дитини використовуємо по 500 грамів молока.

– Молочні страви готуємо постійно, – підтримує керівника кухар Лілія Андрійович, і розповідає, що малюки полюбляють молочні каші, особливо манну.

– За санітарними правилами, молочні продукти повинні зберігатися в окремому  холодильнику, – пояснює кухар дитсадка «Сніжинка» Марія Мацюк. – Важливо, що Благодійний фонд дбає про садочки серйозно і відповідально – враховує ті нагальні потреби, які ми маємо». Наш дитсадок також отримав новий холодильник від голови Благодійного фонду Володимира Грабовецького. У дошкільні заклади Переросля та Гаврилівки теж передали необхідну побутову техніку. Дитсадок «Золота рибка» у Перерослі отримав порохотяг та пральну машину. – У садочку виховують майже 70 дітей, тому прання завжди багато, – зазначає його завідувачка Наталія Максим’юк. – Працівникам пральні  раніше доводилося прати вручну…

– Ми понад десяток років мріяли про «пральку». Уже не треба забирати прання додому і витрачати на цю роботу всі свої  вихідні, – радіє працівниця пральної  Галина Йосипчук.

Новою електроплитою тішаться працівники дитсадка «Незабудка» у Гаврилівці. – Це потужна плита, такої у нас ще ніколи не було. Тепер зможемо швидше готувати й урізноманітнимо діткам страви, – радіє кухар Марія Галюк, – наші вихованці дуже полюбляють різні запіканки, омлети, булочки.

– У нас цього року відкрили третю групу і готувати для 60 діток на одній плиті доводилося дуже складно. Тому ми вдячні Благодійному фонду, який відреагував на наше прохання і подарував спеціальну промислову електроплиту, – наголосила його завідувачка Мирослава Левицька.

Підтримка дошкільних закладів є одним із пріоритетних напрямків роботи Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Від початку створення (а це вже чотири роки) Фонд постійно опікується дитсадками Надвірнянщини. – Від того, якими стануть дошкільні навчальні заклади, залежить майбутнє наших дітей. Ми повинні створювати дітям комфортні й сприятливі для навчання умови, – підсумував голова фонду Володимир Грабовецький.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!