Газета по-надвірнянськи
 

Податківці розвиватимуть співпрацю

12 липня 2013, 15:59 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 719 переглядів

Під час чергової прес-конференції для місцевих ЗМІ за координацією головного державного інспектора з питань інформаційно-комунікаційного супроводу Марії Купчак начальник ДПІ у районі Василь Гнатюк акцентував увагу на спів­праці працівників Міндоходів Надвірнянщини з бізнесом та краянами.

Констатовано, що платники податків району у першому півріччі ц. р. сплатили до Зведеного бюджету понад 191 млн. грн. Найбільше коштів – 100 млн. грн.– це плата за надра від найпотужнішого на сьогодні платника податків ПАТ «Укрнафта». До Державного бюджету залучено майже 140 млн. грн. До місцевих – надійшло 51,1 млн. грн. податків, зборів та інших обов`язкових платежів. Частка малого і середнього бізнесу у цих надходженнях – у межах 10 відсотків.

– Співпраця працівників Міндоходів із підприємцями і загалом краянами розвиватиметься й надалі на умовах партнерства, – підкреслив Василь Гнатюк, наголосивши про спільну мету – забезпечення ритмічного наповнення бюджету, що, у свою чергу, дозволить розвивати соціально-культурну інфраструктуру краю. Зрештою, про стратегічний курс державної політики на створення сприятливого бізнес-клімату, прискорення дерегуляції та свободи підприємництва йшлося і на недавньому Всеукраїнському форумі працівників доходів і зборів України, в якому взяло участь керівництво районних податківців на чолі з Василем Гнатюком.

Також начальник ДПІ торкнувся питання об`єднання податкової і митної служб в єдине Міністерство, що мало би створити для бізнесу якісні умови. Одночасно до податкової інспекції перейде функція адміністрування єдиного соціального внеску, чим раніше займався Пенсійний фонд, уточнив Василь Гнатюк. Можливе об`єднання звіту про сплату внеску з податковим звітом форми 1ДФ. За Пенсійним фондом залишаються функції ведення реєстру та персоніфікації страхувальників.

Василь Гнатюк відповів на численні питання журналістів.

Він щиро привітав через районні мас-медіа із професійним святом бухгалтерів і фінансистів – усіх, котрі свою працю і життя пов`язали із цим фахом.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!