Газета по-надвірнянськи
 

Про реалізацію третього обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

12 липня 2013, 16:11 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

Для участі у третьому обласному Конкурсі подали 135 проектів від 114 місцевих рад, на 16,7 млн. грн., у т. ч. 9,5 млн. грн. з обласного бюджету, 2,5 млн. грн. з місцевих бюджетів і 4,7 млн. грн. від організацій-партнерів.

Враховуючи висновки експертної комісії та пропозиції дирекції і ради Конкурсу, голова обласної ради визнав переможцями 62 проекти із 61 місцевих рад на 8,6 млн. грн., у т. ч. 4,5 млн. грн. з обласного бюджету, 1,3 млн. грн. з місцевих бюджетів і 2,8 млн.грн. від організацій-партнерів, з них (по районах): 9 переможців із Богородчанського; по 6 – із Надвірнянського (Добротівська, Гаврилівська, Молодківська і Зеленська сільські ради та 2 проектиНадвірнянська міська рада) і Рогатинського; по 5 – із Коломийського і Тисменицького; по 4 – із Галицького і Городенківського; по 3 – із Верховинського, Долинського, Косівського, Рожнятівського і Снятинського районів; по 2 – з Івано-Франківської і Болехівської міських рад та Калуського і Тлумацького. Сільські ради Яремчанської міської ради у конкурсі участі не брали.

Зараз обласна рада повністю виконала свої зобов’язання перед місцевими громадами щодо співфінансування проектів-переможців.

Більшість переможців проводять роботи щодо заміни вікон і дверей на енергоощадні, ремонтні роботи у школах, дитсадках, клубах, ФАПах – 35 проектів; 10 проектів з благоустрою території, прибирання сміття та встановлення вуличного освітлення; 13 проектів у галузі спорту та інші напрями – 4 проекти.

Повністю профінансували 16 місцевих рад на 850 тис.грн., які стали переможцями обласних конкурсів «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада» та «Краща спортивна громада».

Зараз триває подання проектів на четвертий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і другі конкурси «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада» та «Краща спортивна громада». Кінцевий термін подання проектів є 30 серпня цього року.

У територіальних громад ще є час, щоб долучитися і спробувати залучити додаткові й такі необхідні кошти для власного розвитку.

За інформацією

 прес-служби

обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!