Газета по-надвірнянськи
 

Сергій Мостовий: «Наш пріоритет – задоволення потреб споживачів»

26 липня 2013, 17:29 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 869 переглядів

Торгова мережа «Гостинний Дім» у своїй роботі ставить високі вимоги щодо високої якості товарів, ввічливого і дбайливого персоналу, є активним учасником соціального-економічного життя України. Про це ми спілкуємося із директором ТМ «Гостинний дім» Сергієм Мостовим.

Що собою являє торгова мережа «Гостинний Дім»?

– Засновуючи мережу супермаркетів «Гостинний дім», ми не випадково обрали саме таку назву. У своїй роботі ми керуємося принципом пріоритетного і комплексного задоволення потреб споживача – починаючи від фізичної атмосфери, чистоти магазинів, високої якості й свіжості продуктів до відчуття доброзичливості, турботи з боку обслуговуючого, висококваліфікованого персоналу. Перевага нашої компанії у тому, що ми добре відчуваємо потреби людей саме нашого регіону, ми зосереджені не на масштабності, а на специфіці регіону.

Сергію Івановичу, а де у нашому районі діють магазини ТМ «Гостинний Дім»?

– У Надвірнянському районі працює магазин у смт. Делятин, його відкрили 18 вересня 2011 року. Супермаркет «Гостиний дім» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 10 000 найменувань продуктів харчування та супутніх товарів. Наші менеджери ретельно вивчають потреби та побажання наших споживачів і ми їх враховуємо в процесі нашої роботи. Це не просто зміни в кольорах корпоративного стилю, це певні поступові кроки у всіх напрямках діяльності. Передусім, ми урізноманітнили асортимент продукції в супермаркеті «Гостинний дім», щоб Ви могли потішити себе чимось особливим. Дбаємо про те, щоб Ви купували найкращі товари і отримували задоволення від покупок, заощаджуючи при цьому кошти,  пропонуємо Вам широкий вибір товарів за розумну ціну.

Ви втілюєте у життя багато соціальних проектів. Можете розказати про них детальніше?

–        Наша компанія виступає ініціатором багатьох соціальних проектів, ми також беремо в них активну участь. Ми підтримуємо молоде покоління в їхніх починаннях та досягненнях. Уже стало доброю традицією проведення турнірів з міні-футболу. У минулому році переможці виграли квитки на матч Євро-2012. Також проводимо багато дитячих свят. Ми не могли обійти стороною універсіаду, що проходила в Казані. Медалісти універсіади Олена Куницька, Олена Сайко та Михайло Ілитчук  отримали по 1000 гривень грошової премії від нашої мережі.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!