Газета по-надвірнянськи
 

Спортінвентар для майбутніх чемпіонів

19 липня 2013, 15:39 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 891 переглядів

М’ячі для футболу, баскетболу та волейболу у СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» передав голова Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

– Ми маємо у Надвірній спортсменів, якими треба гордитися – вони представляють Україну на міжнародному рівні, здобувають перемоги під нашим національним прапором. Я переконаний, що потрібно всіляко підтримувати та сприяти розвитку спортивної еліти – району, області, України, – каже голова Фонду Володимир Грабовецький.

У спорткомплексі «Нафтохіміка Прикарпаття» навчаються майже 300 дітей. Вони опановують дзюдо, самбо та бокс. Серед учнів є чимало чемпіонів України, Європи та володарів медалей першостей світу. Саме зараз діти готуються до чергових міжнародних змагань з самбо та дзюдо, які відбуватимуться у російському місті Казань. Україну на універсіаді у Казані представлять четверо надвірнянців – вихованці СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Серед обраних спортсменів – надвірнянка Олена Сайко, яка займається дзюдо та самбо уже 16 років – із п’ятирічного віку. Каже, що мусить привезти медаль.

– Дзюдо та самбо я займаюся з дитинства, і тепер уже свого життя без боротьби не уявляю. Зараз ми готуємося до змагань: тренуємось тричі на день. Це досить важко, але я знаю, що тільки робота приносить перемогу. Готова викластися на всі «сто», щоби показати рівень і привезти перемогу в Надвірну. Ми тренуємося комплексно – окрім боротьби, граємо у футбол, волейбол, баскетбол. Це розвиває витривалість і є невід’ємною частиною наших вправ. М’ячів для тренувань у нас було малувато, – відзначає майстер спорту міжнародного класу з дзюдо і самбо, чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу Олена Сайко.

 – Наші діти-надвірнянці – дуже талановиті. Весь колектив тренерів школи працює, щоби розвинути здібності юних спортсменів. Однак повноцінного забезпечення ми не маємо і фінансування у нас також недостатнє. Інвентар, який передав спортшколі голова Благодійного фонду Володимир Грабовецький, саме зараз, у час активної підготовки до міжнародних виступів, – дуже доречний, – вдячний тренер СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Євген Боднарук.

 Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!