Газета по-надвірнянськи
 

У «Гуцулятках» оздоровлювались і веселились

12 липня 2013, 16:03 | Рубрика: Культура, Новини Версія для друку Версія для друку 770 переглядів

У пришкільному відпочинково-оздоровчому таборі Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст. протягом двох тижнів у червні оздоровились безкоштовно 250 учнів або більше третини учнів цієї школи.

 – Цьогоріч у нашому таборі, – розповідає його начальник, заступник директора школи з виховної роботи Валентина Щерб`юк, – відпочивали учні 2-8 класів, переважно із сімей пільговийх категорій, а також відмінники навчання та активісти шкільного життя. Табір працював у 13 гуртах, наймолодший з яких гурт другокласників «Чопчики-чолопчики», яким опікувався також вихованець табору восьмикласник Володимир Грещук. Як не дивно, «чопчики-чолопчики» вельми сподобали свого «ватага», довіряли йому свої мрії, роздуми, враження і коли настав час прощання з табором, то взяли з нього слово і на другий рік «ватагувати» з ними.

Вихованці табору залишились задоволеними від уваги та керівництва ними з боку студенток-практиканток Коломийського педагогічного коледжу Ганни Вертипорох та Віри Боднарук. Уже позаду залишились щоденні лінійки, оголошення розпорядку дня, ігри, конкурси, екскурсії. Однак, і досі пам`ятні конкурси «Найкращий малюнок», «Найкраща пісня». А роботи, виготовлені з паперу за технікою орігамі, «зайчик», «лисичка» «кораблик», виявились досить оригінальними і ще довго нагадуватимуть другокласникам про табірне літування. Звичайно, що за свої вироби кожний учасник-переможець отримав пам`ятний приз. Про численні призи потурбувалися керівництво табору і дирекція школи.

Особливо цікавим виявився конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство». Зокрема, малюнок «Я малюю щастя» п`ятикласниці Святослави Горішної вразив ідейно-художнім і духовним задумом юної авторки. Вона відобразила хлопчика і дів­чинку, котрі зорять на сім`ю, а в малюнках про пори року поєднала храм Божий і Писанку.

Начальник табору Валентина Щерб`юк з любов`ю і приємністю відгукується про всіх учасників таборування, однак, особливо хотіла б подякувати за активну участь, учнівську кмітливість і відповідальність Юлії Грещук, Романі Грещук, Андріану Квітчуку, Богдані і Софійці Боднарукам, Яні Бойко, а гурту семикласників за їхнє спортивне завзяття.

Діти залишились задоволеними виступом циркової групи, концертами «караоке», відвідинами Музею Марійки Підгірянки, пам`ятників Тарасові Шевченку і повстанській родині Поварчуків, мальовничої полонини-містечка Дремблюшка, шкільної екологічної стежки тощо. Водночас керівник табору Валентина Щерб`юк зауважує, що у наступні роки для літнього шкільного таборування варто шукати доброчинців для організації платних екскурсій учнів за межі району, а також коштів для придбання спортивного та ігрового інвентаря тощо. І хоча цього року поки що не підбиті підсумки діяльності пришкільних відпочинково-оздоровчих таборів, та в Білих Ославах і досі пишаються своїми здобутками у цій царині, передусім, тому, що позаторік місцевий табір, як один із найбільших і масових у районі, в обласному конкурсі посів друге місце і за це відзначений кольоровим принтером.

 

Мар`яна ГРИНЮК,

студентка 1-го курсу зі спеціальності «Видавнича справа і редагування»

Відкритого

міжнародного

університету розвитку людини «Україна»,

с. Білі Ослави.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!