Газета по-надвірнянськи
 

Відзначили юних спортсменів

12 липня 2013, 16:04 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 653 переглядів

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив перспективних молодих спортсменів Надвірнянщини – переможців змагань всеукраїнського та обласного рівнів. Футбольну форму й одноразові грошові стипендії отримали вихованці Надвірнянської дитячої юнацько-спортивної школи.

– Спорт пропагує здоровий спосіб життя, а для наших дітей це дуже потрібно. Він виховує сильну особистість, спонукає працювати над собою. Колись я також займався спортом. Знаю, яка це колосальна робота, тому переконаний, що спортивну молодь потрібно всіляко підтримувати, – відзначив засновник Фонду, народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Він передав комплект спортивної форми команді футболістів Надвірнянської ДЮСШ. І відзначив преміями окремих спортсменів. Грошове заохочення (2000 грн.) отримали шестеро школярів – призери чемпіонатів України з різних видів спорту у 2012 та 2013 роках. Зокрема, надвірнянці Оксана Гуш – чемпіонка та призерка всеукраїнських і міжнародних змагань із дзюдо та самбо, Тетяна Лайщук – учасниця Збірної команди України з футболу та Юрій Яремчук – бронзовий призер всеукраїнських змагань із дзюдо; делятинці Василь Іваночко – чемпіон України з легкої атлетики у штовханні ядра та бронзовий призер чемпіонату України з метання диску та Михайло Гаврилюк – чемпіон України з легкої атлетики у метанні спису. Нагороду отримала також юна спортсменка з Пасічної Надія Михайлюк – чемпіонка та призерка всеукраїнських та міжнародних турнірів із дзюдо та самбо. Тетяна Лайщук, учениця 8 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, займається футболом у Надвірнянській ДЮСШ. Тренери відзначають, що дівчина дуже талановита. – Без футболу себе просто не уявляю. Дуже багато працюю, але із задоволенням – у мене щоденні тренування. У майбутньому хочу стати професійною футболісткою, – розповіла Тетяна Лайщук.

– Наші спортсмени – це наша гордість, – не приховує задоволення тренер ДЮСШ з футболу Тарас Угринюк. – Футбол – популярний вид спорту у Надвірній. У місцевій ДЮСШ ним займаються 250 хлопців і дівчат. Нещодавно наші вихованці здобули третє місце у футбольному чемпіонаті Івано-Франківської області. Саме цій команді Юрій Дерев’янко подарував нову форму. – Форма дисциплінує учнів і водночас об’єднує, згуртовує колектив, – дякує директор Надвірнянської ДЮСШ Ярослав Петріщак.

Директор та вихованці Надвірнянської ДЮСШ сподіваються і чекають на завершення будівництва спортивного манежу в райцентрі. Тренери та діти в один голос скаржаться, що зараз ніде займатися у дощ та в негоду. Юрій Дерев’янко, як депутат обласної ради, допомагав спортивній школі вирішити цю проблему. Коштом Благодійного фонду виготовили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію манежу. У цьому спорткомплексі передбачили тренувальний майданчик та плавальний басейн. Фінансування робіт має розпочатися цього року. Народний депутат України Юрій Дерев`янко контролює хід реалізації проекту.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!