Газета по-надвірнянськи
 

Виміряти глибину пісні

26 липня 2013, 17:24 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 732 переглядів

У міській бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч із заслуженою артисткою України, надвірнянкою Ольгою Молодій. Надвірнянці знають і люблять свого «соловейка» («союзянка», депутат міської ради), гарну, порядну людину. Пані Ольга захопила аудиторію розповіддю про себе, свою творчість. Співала з дитинства, зрештою співочою була родина, тож талант передався і їй. Співала в школі, яку закінчила із золотою медаллю, у педагогічному інституті, де навчалась на музично-педагогічному факультеті. Ще в інституті пов`язала свою долю з ансамблем «Росинка», в якому співає дотепер. Вона переконана, що якраз у цьому колективі сформувався її талант, досвід вокаліста. 1992-го Ользі Молодій та іншим учасникам «Росинки» присвоїли звання «Заслужений працівник культури України», а у 1993 р. – «Заслужений артист України». У 2002 р. Ольга Молодій дала перший сольний концерт у Надвірній, потім – в обласній філармонії «Моя пісня – з «Росинки». Співачка дуже цінує цей колектив, свою участь у ньому, але працює творчо і в рідній Надвірній, недавно тут створено квартет «Світ любові», в якому бере участь.

Ольга Молодій зараз на вершині творчого розквіту. Вона – доцент Прикарпатського університету, викладач вокалу Інституту культури і мистецтв, виховує молоде покоління вокалістів, дуже любить свою роботу, студентів. А ще виховує троє чудових дітей. Ольга вважає, що усе на світі діється за Божим промислом: якщо Бог дав талант, то його треба розвивати, щоб дарувати людям.

Присутні переглянули слайд-шоу світлин з біографії артистки, уривки з концертів. Зустріч видалася дуже приємною. Пані Ольга – цікава людина, успішна, талановита, творча, світла, випромінює добро і позитив, любить людей, життя і за все дякує Богу. Оцей вірш – про неї: «Пісня – це душі// З усіх потреб потреба…// Чим глибша пісня,// Тим ясніш душа//.

З роси і води Вам, пані Олю!

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої

бібліотечної системи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!