Газета по-надвірнянськи
 

І ми є дітьми Божими

2 серпня 2013, 12:47 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 636 переглядів

Більше як тисячоліття минуло з того часу, як відбулося велике хрещення Київської Русі, яка і була праосновою сучасної української держави. Київський князь Володимир Великий, якого нарекли «Красним сонечком», наважився на відчайдушний крок і відкрив двері для Божого світла і благословення в Русь. З нагоди цієї знаменної дати урочистості відбулися в усіх куточках країни, не залишилася осторонь і Надвірнянщина.

Минулої п`ятниця, 26 липня у районному будинку культури відбулася урочиста духовна академія, за участі голів: РДА Юрія Касіянчука, районної ради Василя Поповича, міста Зіновія Андрійовича, деканів УГКЦ Ігоря Шліхутки, УПЦ КП Олега Траска та УАПЦ Мирослава Хімейчука. З історичною довідкою виступив заступник керівника апарату-начальник інформаційно-аналітичного відділу РДА Тарас Дем`янчук.

Перед глядачами виступили хори: «Благодатний вогонь» та «Осанна» собору Святого Володимира УПЦ КП, церкви Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ (регент – Надія Мацьків) та «Феліціо» собору Пресвятої Богородиці УГКЦ (регент – Наталія Байдак). Наприкінці усі хори спільно виконали Боже великий, єдиний». У фойє та на сцені виставили репродукції картин на релігійну тематику художника Дмитра Угринюка. Цим виконанням та представленими творами учасники духовної академії показали приклад ревнивого служіння Богові.

З нагоди свята отець-декан УАПЦ Мирослав Хімейчук вручив церковні ордени Юрію Касіянчуку,  Василеві Поповичу та Зіновію Андрійовичу. Цей захід став початком низки святкувань, які відбудуться в усіх населених пунктах Надвірнянщини. Нехай ж і далі яскраве світло Христової віри яскраво пломеніє над Україною.

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!