- Народна Воля - http://volya.if.ua -

І ми є дітьми Божими

Posted By Модератор On 02.08.2013 @ 12:47 In Тема дня | No Comments

[1]

Більше як тисячоліття минуло з того часу, як відбулося велике хрещення Київської Русі, яка і була праосновою сучасної української держави. Київський князь Володимир Великий, якого нарекли «Красним сонечком», наважився на відчайдушний крок і відкрив двері для Божого світла і благословення в Русь. З нагоди цієї знаменної дати урочистості відбулися в усіх куточках країни, не залишилася осторонь і Надвірнянщина.

Минулої п`ятниця, 26 липня у районному будинку культури відбулася урочиста духовна академія, за участі голів: РДА Юрія Касіянчука, районної ради Василя Поповича, міста Зіновія Андрійовича, деканів УГКЦ Ігоря Шліхутки, УПЦ КП Олега Траска та УАПЦ Мирослава Хімейчука. З історичною довідкою виступив заступник керівника апарату-начальник інформаційно-аналітичного відділу РДА Тарас Дем`янчук.

[2]

Перед глядачами виступили хори: «Благодатний вогонь» та «Осанна» собору Святого Володимира УПЦ КП, церкви Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ (регент – Надія Мацьків) та «Феліціо» собору Пресвятої Богородиці УГКЦ (регент – Наталія Байдак). Наприкінці усі хори спільно виконали Боже великий, єдиний». У фойє та на сцені виставили репродукції картин на релігійну тематику художника Дмитра Угринюка. Цим виконанням та представленими творами учасники духовної академії показали приклад ревнивого служіння Богові.

[3]

З нагоди свята отець-декан УАПЦ Мирослав Хімейчук вручив церковні ордени Юрію Касіянчуку,  Василеві Поповичу та Зіновію Андрійовичу. Цей захід став початком низки святкувань, які відбудуться в усіх населених пунктах Надвірнянщини. Нехай ж і далі яскраве світло Христової віри яскраво пломеніє над Україною.

Василь Івасюк «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/08/11550/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/08/IMG_3096.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/08/IMG_3113.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/08/IMG_31471.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.