- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дешевше запобігти нещасним випадкам на виробництві, ніж ліквідувати їх наслідки

Posted By Модератор On 29.08.2013 @ 14:39 In Здоров`я | No Comments

Відповідно до ст. 3 Конституції України життя та здоров’я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких відповідає держава. Безпека людини – неодмінна умова сталого розвитку суспільства.

Виробничий травматизм і професійні захворювання не випадково у суспільстві порівнюють із національним лихом. Вони приносять не тільки горе і страждання рідним, а також несуть за собою великі непоправні втрати суспільства, негативний вплив на економіку, на рівень життя народу. При порушенні правил безпеки, режиму нормальної праці на виробництві можуть виникнути пожежі, отруєння, професійні захворювання, а також нещасні випадки. Тому одним із основних завдань страхування від нещасного випадку є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів.

За станом на 1 серпня ц. р. складено 4 акти про нещасні випадки на виробницті, із них 2 випадки зі смертельним наслідком, які зареєстровано у минулих роках. На підприємствах, установах, організаціях району травмовано 2 осіб, котрі перебувають на лікуванні. У порівнянні із 2012 роком травматизм зменшено на 3 випадки.

Відділення Фонду постійно та в повному обсязі надає потерпілим на виробництві цілий комплекс медико-соціальних послуг, а саме: своєчасне та якісне лікування в закладах охорони здоров`я, санаторно-курортне лікування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, інвалідними візками, автомобілями та іншими послугами відповідно до висновку МСЕК.

Ганна ГУТИН,

начальник відділення виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

від нещасних випадків

на виробництві та

професійних захворювань.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/08/deshevshe-zapobihty-neschasnym-vypadkam-na-vyrobnytstvi-nizh-likviduvaty-jih-naslidky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.