Газета по-надвірнянськи
 

Дорога надвірнянська громадо!

23 серпня 2013, 14:32 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 675 переглядів

У суботу, 24 серпня, відзначатимемо 22-у річницю Незалежності України. А сьогодні, 23 серпня, ми урочисто святкуємо День Державного Прапора згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 р. «Про День Державного Прапора України».

Державний Прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава, це віра у наше світле майбутнє, у багаті жовтогарячі лани та чисте синє небо.

Вперше синьо-жовтий прапор на теренах нашого міста піднято на Пнівському замку на першому велелюдному віче 24 вересня 1989 р. Віче на Пнівському замку пробудило народ до волі, до свободи, до утвердження незалежності. Ми зобов’язані пам’ятати про тих патріотів нашого краю, котрі стояли біля витоків Незалежності на території Надвірної.

Безумовно, за роки незалежності змінилася не тільки наша країна, а й суттєвих змін зазнало наше місто. З кожним роком Надвірна стає все привабливішим та красивішим містом, завдяки щоденній наполегливій праці та старанням його жителів, завдяки ентузіазму молодого покоління та мудрих порад і настанов представників старшого покоління. Нам, українцям, сьогодні, як ніколи, потрібне єднання, згуртованість. Ми повинні боротися за свою незалежність, відстоювати її для розбудови дійсно сильної, вільної України. Адже народ, який не поважає своєї історії, своїх національних символів, не може мати гідного майбутнього. Тож нехай синьо-жовтий стяг вселяє в серце кожного українця гордість за своє місто, за свою державу і спонукає на нові починання та звершення.

У рамках урочистих заходів зі святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України звертаюся до кожної надвірнянської родини, до всіх керівників підприємств, організацій, установ, до власників торгових закладів, розташованих у місті Надвірна, об’єднань громадян, політичних партій у дні святкувань 23 та 24 серпня встановити (вивісити) синьо-жовте знамено на своїх помешканнях й установах.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!