Газета по-надвірнянськи
 

Головне – йти до людей

16 серпня 2013, 17:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 811 переглядів

У райдержадміністрації за участі голів районної ради та РДА Василя Поповича та Юрія Касіянчука, заступника директора департаменту економіки, начальника управління з питань підтримки підприємництва та надання послуг ОДА Світлани Шкунди, директора Івано-Франківської дирекції «Укрпошти» Михайла Саковського відбулася презентація проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».

У травні цього року між Надвірнянською РДА та центром поштового зв’язку №4 Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» підписаний регламент щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг. А сьомого серпня цей проект стартував у нашому районі у 30 відділеннях поштового зв’язку.

Як поінформував Михайло Саковський, тепер необхідні документи для отримання довідки, субсидії можна буде пересилати через пошту до відповідних управлінь та служб. Зокрема, надаватимуть послуги із призначення та надання краянам компенсації на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива та рідкого пічного побутового палива. Також через пошту можна направити документи щодо надання послуг із призначення та виплати державної соціальної допомоги на догляд, одноразової матеріальної допомоги інваліду чи малозабезпеченим особам, встановлення статусу жертви нацистських переслідувань, направлення інвалідів на професійне навчання та ще багато інших послуг.  – «Укрпошта» надаватиме безоплатну допомогу при заповненні заяв, пересиланні документів для одержання адмінпослуг і результатів розгляду, – зазначив начальник дирекції.

Голова РДА Юрій Касіянчук переконаний, що всі жителі району не їхатимуть за довідкою у Надвірну, а зможуть її отримати поштою. – Це відповідно спростить саму послугу і не буде безпосереднього контакту громадянина і посадовця. Це буде ще одним шляхом усунення корупційних проявів.  Голова районної ради Василь Попович закликав листонош йти до людей і пропонувати послуги. А керівництво «Укрпошти» закликав преміювати працівників за виконану роботу.

Тож із цими нововведеннями отримати адресну матеріальну допомогу чи якусь довідку стане набагато легше. А це посилить відповідальність самих листонош за правильне заповнення заяви та наявність усіх документів. Зараз зроблено конкретні кроки щодо наближення адміністративних послуг. Із часом через поштові відділення кількість послуг зросте. Тільки із часом ми зможемо переконатися у дієвості цієї реформи.

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!