Газета по-надвірнянськи
 

Із користю для громади

23 серпня 2013, 14:05 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 560 переглядів

Черговий семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів виконавчих комітетів місцевих рад району провів керівник апарату РДА Василь Гуменюк.

Про деякі основні принципи впровадження минулого тижня у районі проекту з надання адміністративних послуг через центр поштового зв`язку розповів начальник ЦПЗ № 4 Іван Яворський. Сьогодні пошта тісно працює з управлінням соціального захисту населення РДА; через неї надаватимуть 16 видів послуг; уже приймають документи для пересилання. Очікується, що найближчим часом до проекту приєднаються управління Пенсійного фонду в районі із 4 видами послуг, а також служба державної реєстрації райуправління юстиції і ДПІ у районі, а це – 10 послуг.

У цьому процесі пошта виступає як посередник між людиною і, скажімо, управлінням соцзахисту, що є альтернативою. То ж краяни мають змогу вибирати кому здавати, приміром, документи на оформлення субсидії: уповноваженому у сільській раді, котрий відвезе їх безкоштовно в управління, чи звернутися в одне із 30 відділень зв`язку (за місцем проживання), де цю адмінпослугу у форматі пересилання рекомендованим листом за приблизно 10 грн. нададуть працівники пошти. Зрештою, вибирати – краянам, а від органів місцевого самоврядування вимагається тільки співпраця і всебічне сприяння.

Саме на такі принципи взаємності розраховують і судовиконавці, наголосив заступник начальника рай­управління юстиції Іван Жигалюк, доповідаючи з питання про співпрацю державної виконавчої служби з органами місцевого самоврядування у сфері виконання виконавчих документів. Він також поінформував представників місцевої влади про 10 державних виконавців, закріплених за населеними пунктами району. Начальник відділу ДПІ в районі Світлана Багрійчук зосередила увагу на податку з нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, що, як відомо, введуть у дію уже у наступному році.

Інспектор відділу освіти РДА Марта Штаєр запросила сільських і селищних голів активізувати роботу, сприяючи проведенню обліку дітей.

Про порядок покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, пов`язаних із забезпеченням здійснення захищених видатків загального фонду шляхом оформлення короткотермінових позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку в органах державної казначейської служби України, фахово розповіла заступник начальника управління Державної казначейської служби в районі Наталія Терещенко.

Також перед керівниками місцевих рад виступили начальники відділів РДА: організаційного – Михайло Тимчишин, контролю – Василь Букатюк, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами Ярослав Кінаш.

Керівник апарату РДА Василь Гуменюк повідомив про скорочення однієї із посад заступників голови РДА. У зв`язку з цим перший заступник голови РДА Володимир Калічко веде всю гуманітарну сферу і питання військового призову; заступники голови РДА Степан Іроденко – економічні питання, Володимир Гурей – питання будівництва, ЖКГ та АПК.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!