Газета по-надвірнянськи
 

Ми тільки попереджуємо

16 серпня 2013, 16:46 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 876 переглядів

У п’ятницю, 16 серпня, відбулася попереджувальна акція опозиційних сил проти бездіяльності у ремонті доріг.

Активісти переходячи через пішохідний перехід заблокували проїзд до Надвірної із боку села Стримба. Як зазначив депутат районної ради від ВО «Свобода» Михайло Іваночко, така акція спрямована проти влади, яка відмовляється ремонтувати наші дороги. – Такими шляхами уже неможливо пройти та проїхати, складається враження, що це гірські дороги, якими ходили вояки УПА. Хіба Надвірна не вартує нормальної дороги? Ми вимагаємо, щоб її відремонтували. Можна сказати, що на нас зневажають оцією бездіяльністю.

Народний депутат України Руслан Зелик переконаний, що люди вже готові до радикальних дій. – Треба об’єктивно підходити до розподілу коштів і перестати ділити країну на чорних та білих. Із кожного літра бензину кошти йдуть на транспортний збір. Що наші краяни не заслуговують на нормальні дороги? Опозиційних сил у Верховній Раді не вистачає, та саме такими акціями змушуємо владу працювати і  ми повинні підтримувати громаду.

Подібні акції відбулися вже у Косові та Заболотові, бо люди втомилися чекати обіцяного ремонту доріг. Громада Надвірної обурена такими діями і вийшла на першу попереджувальну акцію проти відсутності ремонту доріг. А при наступних у Надвірну заблокують в`їзди з усіх напрямків, бо інших шляхів добитися ремонту не залишилося.

Вл.інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!