Газета по-надвірнянськи
 

Наталія Пак гідна пошанування

29 серпня 2013, 14:52 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 708 переглядів

Музей мистецтв Прикарпаття підтримує і рекомендує кандидатуру Наталії Пак, викладача художньої школи м. Надвірна на премію ім. Надії Попович.

Наталія Пак відроджує мистецтво витинанки, прадавньої техніки української народної творчості бойківського регіону. Після закінчення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника займається популяризацією цього виду творчості і як викладач мистецьких дисциплін у Надвірнянських ПТУ № 11, так і в художній школі.

Усвідомлення глибинних народних джерел, їх трансформація у своїй творчості привели Наталію Пак до філософського осмислення ідеї, а не тільки оволодіння досконало самою технікою витинанки. Її роботи впізнавані на виставках, а пошук і відкриття внутрішнього світу привело Наталію до пізнання мікро- і макрокосмосу та ролі митця у відкритті творіння Всевишнього.

Грамоти Міністерства культури, почесні нагороди, міжнародні конкурси, а за цим – велика кропітка праця і місце особистості у соціумі.

Наталія Пак готує свою персональну виставку, яка відбудеться у приміщенні музею Мистецтв Прикарпаття в обласному центрі. Вона несе свої плоди праці, свою вірність фаху, своє розуміння світу і любов до свого краю, до ближнього.

Музей Мистецтв Прикарпаття засвідчує свою шану і надію, що премія ім. Надії Попович стане гідним пошануванням для Наталії Пак.

 

Михайло ДЕЙНЕГА,

директор Музею

мистецтв

Прикарпаття, член Національної спілки

художників України, лауреат обласної премії

 ім. Я. Лукавецького.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!