Газета по-надвірнянськи
 

Не плутайте педалі

16 серпня 2013, 16:25 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 638 переглядів

У селі Білі Ослави в урочищі Дремблюшка відбувся ІІІ етап Чемпіонату України із класичного ендуро та «Кубок Карпат». Ці видовищні змагання являють собою їзду на мотоциклах у складних гірських умовах, при цьому учасники долають важкі гірські підйоми і спуски та створені штучно перешкоди із дерев й автомобільних покришок. На старт змагань вийшло 62 спортсмени, серед яких вперше змагалися три дівчини та аж 12 представників сусідньої Росії. Честь рідного села і району відстоював Іван Костюк, який переміг у номінації «Аматор». Переможцем у загальнокомандному заліку стали мотогонщики з Івано-Франківська, а «Кубок Карпат» відправився у Севастополь.

Змагання, які тривали три дні, відкрили у п’ятницю Білоославський сільський голова Микола Щербюк, який подякував односельчанам за клопітку працю у підготовці траси та організації самих мотопоєдинків. – У кожного спортсмена повинні залишитися приємні спогади від гостин у нашому селі. Голова РДА Юрій Касіянчук зазначив, що слово «ендуро» походить із латинської мови, де воно означає витривалий, бо це, як правило, кількаденні перегони у непростих умовах із подоланням перешкод. Трасу розбивають на відповідні контрольні пункти, які спортсмени повинні проїхати за певний час.

Привіта­ли спорт­сменів також начальники відділів культури та у справах сім`ї, молоді і спорту РДА Олександр Зварчук та Василь Масевич. Голова обласної федерації мотоциклетного спорту Тарас Яворський сказав, що окремо вручатимуть медалі за перемогу у чемпіонаті та перехідний «Кубок Карпат». Він відзначив почесними грамотами за розвиток спорту Миколу Щербюка, Юрія Касіянчука та багатьох жителів Білих Ослав, які доклалися до проведення цих змагань. Головним спонсором, як і минулоріч, виступив Іван Лейбюк.

Нагородив переможців медалями, грамотами, кубками та гуцульськими сувенірами Василь Масевич, який підкреслив значимість змагань для популяризації рідної Надвірнянщини у різних куточках України.

Попутнього вітру мальовничими просторами!!!

Назарій ГРИДЖУК «Народна Воля» 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!