- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Обговорили на засіданні консультативної ради

Posted By Модератор On 23.08.2013 @ 14:18 In Влада | No Comments

Цьоготижневого понеділка, 19 серпня, Надвірнянська районна рада на чолі з головою Василем Поповичем приймала керівників представницьких органів влади Прикарпаття. Під орудою голови обласної ради Василя Скрипничука і за участі заступника голови обласної ради-керівника апарату обласної ради Івана Даніва тут відбулося засідання консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Передусім, учасники засідання обговорили питання порядку денного 23-ї сесії обласної ради, яка відбулася 20 серпня ц. р., і на якій, як відомо, депутати не погодили проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які мали видобувати у межах ділянки «Олеська» (куди входять і кілька територій районів Івано-Франківщини), між державою Україною, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» і ТзОВ «Надра Олеська». Також проаналізували інформацію про стан реалізації проектів і програм обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Голова обласної ради наголосив, що вкінці серпня завершується подання проектів на обласний конкурс. Тому націлив голів районних рад на активізацію діяльності у цій площині, зокрема, акцентувавши їх увагу на підготовці проектів з освітлення вулиць у населених пунктах. Хоча тут наявні проблеми з фінансуванням, про що зауважив голова районної ради Василь Попович: із необхідних 60 тис. грн., передбачених програмою з освітлення торік, район профінансували майже втричі менше.

Керівники районних рад порушили питання створення у районах центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД). Загалом болюча проблема реформування медичної галузі спонукає голів районних рад виробити чітку позицію стосовно запровадження новацій у медицині. Учасники засідання одностайно висловилися за необхідність вивчити досвід реформування галузі в пілотних областях перед тим, як щось змінювати на місцевому рівні.

Опісля голови районних рад Прикарпаття спільно з очільниками обласної ради під координацією голови районної ради Василя Поповича ознайомилися з роботою підприємств, установ та організацій району, побувавши у селищі Ланчин, де реконструюють «червону» школу.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/08/obhovoryly-na-zasidanni-konsultatyvnoji-rady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.