Газета по-надвірнянськи
 

Оновили Меморіал пам`яті сотні УПА «Чайки»

23 серпня 2013, 14:13 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 654 переглядів

Завдяки надвірнянським «свободівцям» Меморіал пам`яті сотні УПА «Чайки» постане у Верхньому Майдані оновленим.

– За кошти на реконструкцію могили сотні «Чайки», які виділила районна рада, придбали матеріал на огорожу. Монтаж якої я зі своїм зятем зробили за власні кошти. Залишилося пофарбувати і зробити вхідну браму, – розповідає Верхньомайданський сільський голова Михайло Колинецький.

Відгукнулися надвірнянські «свободівці». За власні кошти націоналісти закупили фарбу і метал для оформлення вхідної брами. За три дні  вони пофарбували більше 200 метрів огорожі та ланцюгову огорожу навколо насипної могили. Загалом на фарбування використали понад  50 кг фарби та 2 листи кольорової бляхи, з якої виготовили національний синьо-жовтий та бандерівський червоно-чорний прапори. Ці знамена прикрасили вхідну браму меморіалу.

В акції із впорядкування та реконструкції меморіалу українським героям взяли участь більше 60 «свободівців» зі всього району; долучилися «свободівці» Донецької облорганізації ВО «Свобода» на чолі з Ігорем Славгородським, а також молоді «свободівці» з Івано-Франківської «Студентської Свободи» з її керівником Андрієм Семенюком.

За допомогу при реконструкції меморіалу висловлюємо подяку Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу, депутатам Надвірнянської міської ради Олегові Туєшину та Іванові Страхову.

 

Прес-служба Надвірнянської

РО ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!