- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Оновили Меморіал пам`яті сотні УПА «Чайки»

Posted By Модератор On 23.08.2013 @ 14:13 In Духовність | No Comments

Завдяки надвірнянським «свободівцям» Меморіал пам`яті сотні УПА «Чайки» постане у Верхньому Майдані оновленим.

– За кошти на реконструкцію могили сотні «Чайки», які виділила районна рада, придбали матеріал на огорожу. Монтаж якої я зі своїм зятем зробили за власні кошти. Залишилося пофарбувати і зробити вхідну браму, – розповідає Верхньомайданський сільський голова Михайло Колинецький.

Відгукнулися надвірнянські «свободівці». За власні кошти націоналісти закупили фарбу і метал для оформлення вхідної брами. За три дні  вони пофарбували більше 200 метрів огорожі та ланцюгову огорожу навколо насипної могили. Загалом на фарбування використали понад  50 кг фарби та 2 листи кольорової бляхи, з якої виготовили національний синьо-жовтий та бандерівський червоно-чорний прапори. Ці знамена прикрасили вхідну браму меморіалу.

В акції із впорядкування та реконструкції меморіалу українським героям взяли участь більше 60 «свободівців» зі всього району; долучилися «свободівці» Донецької облорганізації ВО «Свобода» на чолі з Ігорем Славгородським, а також молоді «свободівці» з Івано-Франківської «Студентської Свободи» з її керівником Андрієм Семенюком.

За допомогу при реконструкції меморіалу висловлюємо подяку Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу, депутатам Надвірнянської міської ради Олегові Туєшину та Іванові Страхову.

 

Прес-служба Надвірнянської

РО ВО «Свобода».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/08/onovyly-memorial-pamyati-sotni-upa-chajky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.