Газета по-надвірнянськи
 

Отримати власне житло – реально!

29 серпня 2013, 14:53 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 604 переглядів

В Україні протягом 2012-2013 років здешевленою іпотекою скористалося понад 1900 сімей. В Івано-Франківській області 14 сімей торік та 21 сім`я цьогоріч отримали здешевлені іпотечні кредити та покращили свої житлові умови.

– Сьогодні в Україні з’явилася можливість отримати власне житло людям, які цього реально потребують. У рамках соціальних ініціатив Президента України у державі успішно діють програми пільгового кредитування, а механізм оформлення документів є простим і прозорим. Зокрема, активно реалізують програми «Доступне житло», «Здешевлення іпотечних кредитів», «Пільговий кредит» та «Часткова компенсація», – наголосив в ефірі обласного телебачення «Галичина» заступник голови ОДА Руслан Гусак. – До кінця року в Прикарпатті планують надати ще близько 100 кредитів за програмою іпотечного кредитування. На її фінансування у 2013 р. із Держбюджету виділено 300 млн. грн., з яких для Івано-Франківської області – понад 6 млн. грн.

Програма «Власний дім» передбачає надання пільгових кредитів під 3% річних особам, котрі працюють, проживають і будують житло у сільській місцевості. Минулоріч у рамках цієї програми здали в експлуатацію 26 будинків, у 2013 р. бачимо зростання зацікавленості до цієї програми.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!