Газета по-надвірнянськи
 

Про «гірські» пільги

23 серпня 2013, 14:21 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 757 переглядів

Такий статус особи надають громадянам, котрі постійно проживають, працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних  закладів у цьому населеному пункті, про що їм видає  посвідчення  встановленого зразка виконавчий орган відповідної місцевої ради.

Посвідчення видають на підставі паспорта громадянина України, свідоцтва про народження (для осіб у віці до 16 років), посвідки на проживання в Україні (для іноземних громадян та осіб без громадянства) і таких документів: громадянам, які постійно проживають у гірському населеному пункті (у т. ч. дітям), – довідки про постійне проживання у гірському населеному пункті,  виданої уповноваженим органом;  громадянам, які постійно працюють у гірському населеному пункті, – довідки з місця роботи;  громадянам, які навчаються на денних відділеннях навчальних закладів, розташованих у гірському населеному пункті, – довідки навчального закладу.  Разом із зазначеними документами громадяни (крім осіб у віці до 16 р.) подають дві фотокартки розміром 30х40 мм.

Фінансові служби підприємств, установ, організацій району, які нараховують пільги громадянам, котрим надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, зобов`язані звернути особливу увагу на наявність відповідного посвідчення.

 

Ірина ШВЕНГ,

заступник начальника управління соціального

 захисту населення  РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!