Газета по-надвірнянськи
 

Щоб зробити правильний вибір

16 серпня 2013, 16:02 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 601 переглядів

Надвірнянський райцентр зайнятості провів День відкритих дверей для учнів 9 класів, які відпочивають у дитячому оздоровчому закладі «Едельвейс», що на Яремчанщині.

Щиро  зустріла  гостей заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук, яка розповіла учням про послуги служби зайнятості для школярів, про те, якою інформацією може скористатися учень, про наповнення  інформаційного сектору, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. Фахівець ознайомила школярів із світом професій, наголосивши, що саме робітничі професії є сьогодні актуальними, бо мають попит і перспективу. Учні з цікавістю переглядали папки з описом професій.

Провели також профорієнтаційний урок «Самовизначення в житті – невід’ємний крок до успіху», в ході якого теоретично розкрили суть професійного самовизначення, надали  поради щодо правил вибору професії, проаналізували типові помилки, яких часто допускаються молоді люди при виборі професійного майбуття.

Профорієнтаційні заходи зі школярами під час канікул є дуже важливими та корисними, вони сприяють поширенню інформації про актуальні та затребувані професії нинішнього суспільства, неодмінно призведуть до найоптимальнішого вибору фаху в майбутньому.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу

активної підтримки безробітних

Надвірнянського районного

центру зайнятості.

                                                                                                                                                                                            

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!