Газета по-надвірнянськи
 

Щодо формування районного бюджету

23 серпня 2013, 14:22 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 646 переглядів

Розпорядженням голови РДА Юрія Касіянчука від 8 серпня 2013 р. № 153, яке зареєстроване в районному управлінні юстиції, затверджений Порядок подання звернень до райдержадміністрації щодо формування районного бюджету, внесення змін до нього та виділення додаткових коштів.
Згідно з документом утворено робочу групу під орудою голови РДА Юрія Касіянчука, співголова – голова районної ради Василь Попович, секретар – заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління фінансів РДА Леся Свідрак.
Цей Порядок регламентує процес подання та розгляд звернень керівників структурних підрозділів РДА, одержувачів коштів із районного бюджету, до райдержадміністрації з питань, пов’язаних із формуванням райбюджету, внесенням змін до нього та виділенням додаткових коштів.
Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня, які у своїй діяльності підпорядковуються відповідному головному розпоряднику, та одержувачі бюджетних коштів (підприємства і госпрозрахункові організації, громадські організації та інші установи, що не мають статусу бюджетних установ, які одержують кошти з райбюджету як фінансову допомогу, або які уповноважені органами державної влади на виконання регіональних та районних програм чи надання послуг), що отримують їх через відповідного головного розпорядника бюджетних коштів райбюджету в період формування районного бюджету на наступний бюджетний рік, подають до відповідного головного розпорядника коштів проекти кошторисів і плани асигнувань щодо визначення їм обсягу видатків на здійснення програм і заходів, які проводяться за рахунок бюджетних коштів у термін, визначений головним розпорядником коштів райбюджету для складення останнім бюджетного запиту.
У разі, якщо у період виконання райбюджету в розпорядника коштів нижчого рівня чи одержувача бюджетних коштів виникає потреба в додаткових коштах, або /та/ перерозподілу визначених їм на рік асигнувань, він звертається безпосередньо до головного розпорядника бюджетних коштів райбюджету з відповідними пропозиціями.
Головний розпорядник бюджетних коштів райбюджету розглядає подані йому матеріали, узагальнює їх та не пізніше ніж за 45 днів від початку чергової сесії районної ради звертається до голови РДА, а у разі його відсутності – до посадової особи, котра його замінює, з письмовим клопотанням та обґрунтованими розрахунками до нього.
Райдержадміністрація дає доручення по розгляду клопотання, поданого їй головним розпорядником коштів районного бюджету, фінансовому управлінню РДА, яке у двотижневий термін розглядає та надає пропозиції райдержадміністрації.
Рішення щодо включення бюджетного запиту, клопотання потреби в додаткових коштах приймають відкритим голосуванням більшості голосів присутніх на засіданні робочої групи.
Після узгодження з райдержадміністра¬цією управління фінансів РДА не пізніше ніж у 25-денний термін до проведення чергової сесії районної ради готує проект рішення райради (у міжсесійний період – проект розпорядження голови районної ради) щодо показників райбюджету, внесення змін до бюджетних призначень головних розпорядників коштів райбюджету за відповідними функціями та за підписом голови РДА або посадової особи, яка його замінює, подає його на розгляд районної ради.
Звернення (листи), подані керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, одержувачами коштів із районного бюджету в порушення даного Порядку, повертають заявникові та розгляду не підлягають.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!