- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Сергій Лекарь: «Потреби правоохоронців врахуємо у 2014-му»

Posted By Модератор On 02.08.2013 @ 12:58 In Закон | No Comments

 Як ми уже анонсували, 25 липня ц. р. у Надвірній з робочим візитом побував заступник міністра МВС України-керівник апарату генерал-полковник Сергій Лекарь і провів прийом громадян у райвідділі УМВС.

Високопосадовець поінформував про основні зміни у діяльності Міністерства, а також ознайомив із рішенням Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ про виїзд у всі регіони країни для зустрічі з жителями, представниками органів місцевого самоврядування, громадськістю. Так вивчають реальний стан організації роботи правоохоронців у «глибинці», співпрацю з керівництвом представницької і державної влади, жителями. Пропозиції й зауваження враховуватимуть для удосконалення діяльності міліції, підняття довіри до неї, не менше уваги приділять підбору особового складу. Неприхованою є тенденція до скорочення чисельності міліціонерів.

[1]

У жодному разі не допустити скорочення штату у райвідділі, особливо дільничних інспекторів, застерігали Делятинський та Ланчинський селищні голови Михайло Косило та Михайло Іванюк. Навпаки, недостатньо одного дільничного на такі великі населені пункти. У цих селищах просили відновити міліцейське патрулювання вночі і посилити вдень, адже тут проходить траса до гірсько-лижного курорту «Буковель» з інтенсивним рухом. Тож умови для всіх повинні бути безпечними, без інцидентів. Громади готові допомогти частково фінансами, бензином, кабінетами й оргтехнікою.

Голова постійної депутатської комісії Надвірнянської міської ради із питань охорони громадського правопорядку та роботи торгівлі Ігор Дем`янчук розпочав із позитиву, констатуючи налагодження співпраці. Підтвердив прикладом, як спільно депутати, підприємці та працівники міліції вирішили питання зі стихійною торгівлею у форматі діалогу, а не протистояння, та й без значних затрат часу. Відзначив належне контактування із заступником начальника райвідділу УМВС  по громадській безпеці Володимиром Гаврилашем. До негативу відніс слабку матеріально-технічну базу, замало транспортних засобів тощо.

На необхідності покращити матеріально-технічну базу, забезпечення транспортом, особливо дільничних інспекторів, як, згідно із законодавством, зобов`язані оперативно засвідчувати випадки смерті у т. ч. й віддаленій місцевості, паливно-мастильнимизасобами, збільшити штат дільничних та працівників ДАІ (яких у районі всього 5), наголошували також заступники голови районної ради Іван Степник, голови РДА Степан Іроденко, Надвірнянського міського голови Василь Василенко. Не обминули й жахливого стану доріг, на яких ламаються автомобілі, у т. ч. й міліцейські. Роботу міліції вони оцінили позитивно. Скарг від жителів міста і району на особистих прийомах немає. А це – своєрідний «індикатор» роботи. Якщо виникають якісь проблеми, керівництво міліції реагує одразу. Похвалили працівників ДАІ, котрі сприяють безпеці руху під час відзначень державних свят.

[2]

Заслужений тренер України Євген Боднарук прибув на зустріч зі своїми вихованцями Оленою Сайко, Оленою Куницькою та Михайлом Ілитчуком, які нещодавно стали призерами Всесвітньої універсіади у Казані у змаганні із самбо. Разом подякували за сприяння у розвитку цього виду спорту начальникові УМВС в Івано-Франківській області Олегові Салу, який віднедавна очолює обласну федерацію із самбо та дзюдо, а також звертає особливу увагу на профілактичну роботу з молоддю. За його рекомендацією, дітей, які перебувають на обліку у міліції, залучити у спортивні секції. У Надвірній уже є перші позитивні результати такої співпраці. Співпрацюють і в інших виховних напрямках.

Покращення у роботі міліції підкреслив і підприємець Василь Янцюк. Підприємці мають змогу спокійно працювати. Припинилися угони автомашин. Менше крадіжок. Щоб жителі району та міста й надалі почувалися у безпеці, не можна допустити скорочення штату, а допомогти транспортом, прохідним і в горах, і в парку та ін.

Прийом відбувався у присутності обласного і районного керівництва міліції, голови райорганізації ветеранів України та громадського антикорупційного комітету при РДА Миколи Забачинського, журналістів. Побували на прийомі і наші краяни в особистих справах. За їхнім проханням змісту розмов не оприлюднюємо.

Підсумовуючи зустріч і прийом громадян, генерал-полковник зауважив: – Враження – позитивні, як і попереднє спілкування із пересічними надвірнянцями. Відчутні деякі тенденції до покращення оперативно-службової діяльності, співпраці із громадськими організаціями, молоддю. Похвально, що на Івано-Франківщині створено громадську організацію «Юний міліціонер Прикарпаття». Це той позитив, який прозвучить на всю Україну. Якщо його підхоплять в інших областях, ми матимемо змогу вийти із законодавчою ініціативою про організацію таких формувань. Робота з молоддю – надзвичайно важлива, бо вона – майбутнє держави.

Почули ми і про проблеми щодо фінансування, забезпечення транспортом, потребу в розширенні штату дільничних інспекторів тощо. Ми все вивчаємо, узагальнюємо і врахуємо, по можливості, при реформуванні відомства. Міліцію очікують кардинальні зміни. Форматуємо перерозподіл. Можливо, з часом це буде не атестована структура, а інститут державних службовців. Тому потрібно зважити на всі чинники. Потреби, пропозиції прикарпатських правоохоронців постараємось врахувати при формуванні бюджету на 2014 р.

Сподіваємось, що у процесі реформування міліції наступне покоління працюватиме з новою структурою, новою філософією для того, щоб забезпечити безпеку та захищеність громадян.

Сергій Лекарь нагадав, що зауваження, пропозиції щодо роботи міліції можна повідомити у громадські приймальні, «гарячі лінії» чи за телефоном довіри.

Орися СПІВАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/08/serhij-lekar-potreby-pravoohorontsiv-vrahujemo-u-2014-mu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/08/IMG_3043.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/08/IMG_3045.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.