Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній – новий волейбольний майданчик

2 серпня 2013, 12:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 740 переглядів

У Надвірній урочисто відкрили спортивний майданчик для пляжного волейболу. Майданчик спорудили активісти міста за підтримки Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Всіх учасників проекту подяками за клопітку працю нагородили засновник Фонду, народний депутат Юрій Дерев’янко і голова Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

– Раніше на цьому місці був спортивний майданчик, але його зруйнувала повінь 2010 року. У березні громадські активісти Надвірної звернулися до Фонду з ініціативою відновити майданчик для пляжного волейболу. Ми підтримали цей проект – частково забезпечили будматеріалами, придбали сітку. Важливо, що надвірнянці активно долучилися до робіт – на будівництві майданчика всі працювали на громадських засадах. Важливо, що громада сама подбала, щоби мати місце для спортивного дозвілля. Переконаний, що молодь і любителі волейболу це оцінять. Наш Благодійний фонд і надалі підтримуватиме громадські проекти в Надвірній, – відзначив голова Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

Ініціатива відновлення волейбольного майданчика у зоні відпочинку належить місцевим активістам. На спорудженні майданчика працювали десятеро чоловіків – спортсмени і прихильники спорту. – Таких людей, як я – любителів волейболу – у Надвірній немало. Ми вирішили об’єднатися довкола відновлення майданчика. Добре, що Надвірна знову гратиме у волейбол. Дякую колегам за допомогу і підтримку, а особливо Ігорю Середюку, який був нашим наставником зі спорудження майданчика, а також Володимиру Олійнику, котрого уже, на жаль, немає серед нас, – сказав один з ініціаторів проекту Олег Ружило. Активісти працювали чотири місяці щодня, після роботи, дотемна. – На жаль,міська рада у бюджеті не має коштів для спорудження таких майданчиків. Але ми намагаємося вирішити цю проблему через  проекти для розвитку місцевого самоврядування. Сьогодні уже написаний проект про зведення у Надвірній футбольного та баскетбольного майданчиків. Плануємо, що баскетбольний розташують біля стадіону «Нафтовик», а футбольний – у мікрорайоні Руднєва. Хочемо  відкрити їх у наступному році, – розповів керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк.

Після відкриття спортмайданчика провели «Купальський турнір» із волейболу. Участь у ньому брали всі бажаючі. Змагалися до пізнього вечора.

– У Надвірній завжди любили грати у волейбол. Ми вдячні активістам, які власними силами спорудили майданчик і поширюють приклад здорового способу життя. Ми максимально підтримуватимемо такі ініціативи, адже даючи молоді  альтернативу, – я маю на увазі волейбольний чи футбольний майданчик як противагу пивним майданчикам, – ми можемо бути впевненими, що наші діти ростимуть здоровими. Чим більше у нас буде таких майданчиків, тим успішніша буде наша молодь, адже спорт гартує характер та виховує бажання перемагати, – наголосив народний депутат України Юрій Дерев’янко, нагороджуючи активістів.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!