Газета по-надвірнянськи
 

У приймальні консультуватиме адвокат

16 серпня 2013, 15:42 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

За ініціативи голови громадсько-політичної ради (ГПР) Надвірнянщини Ярослава Лесюка у Надвірній відкрито громадську приймальню (ГП) голів громадських організацій.

Довідавшись про ініціативу лідерів громадських організацій Надвірнянщини із ЗМІ, безкоштовну правову юридичну допомогу як ГП, так і безпосередньо громадянам, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, жителям сільської місцевості,  малозабезпеченим громадянам  запропонував надавати кваліфікований спеціаліст, адвокат Івано-Франківської обласної колегії адвокатів Володимир Бандура, графік роботи якого  погодять окремо, відповідно до кількості поступлених звернень громадян.

Краяни можуть безпосередньо звертатися у ГП щопонеділка із  9-ї до 12-ї год. (м. Надвірна, майдан Шевченка, 19, офіс райорганізації ветеранів війни та праці; тел. 2-24-28), або брати участь у засіданнях ГПР Надвірнянщини щосереди із 16.45 до 19.30 год. (м. Надвірна, вул. Мазепи, 36, приміщення Надвірнянської міської «Просвіти»; тел. 097-876-25-05), а також надсилати звернення на електронну пошту громадської приймальні E-mail:  gprnofis@ukr.net , читати про нас на інтернет-сторінці  та ofisgonadvirna.io.ua/ громадсько- політичної ради Надвірнянщини E-mail gprada@ukr.net; www.gpradanadvirna.blox.ua, а також у соцмережі  Facebook.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної

ради Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!