Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев`янко вимагає повернути землю громаді

29 серпня 2013, 14:56 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

22 серпня народний депутат України Юрій Дерев`янко направив депутатські звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування та до правоохоронців із вимогою провести перевірки та повернути надвірнянські землі громаді.

Мова – про земельні ділянки, розташовані на лівому березі річки Бистриця під горою Городище навпроти зони відпочинку у Надвірній.

– Щодо питання землі, то моя позиція є однозначною та відкритою: я категорично проти незаконного тіньового розподілу земель, особливо без врахування думки громади. Як надвірнянець, щиро поділяю занепокоєння жителів і вважаю, що кожна земельна ділянка повинна створювати для міста потенціал розвитку і рішення по землі повинні приймати відкрито з урахуванням потреб громади, – заявив Юрій Дерев`янко.

Народний депутат подав звернення до Надвірнянських міської ради, райдержадміністрації, відділу Держземагентства та усіх правоохоронних органів із проханням надати вичерпну інформацію щодо передачі у приватну власність вищезазначених земельних ділянок, зокрема, про їхню площу, цільове призначення, власників.

Також у зверненнях йдеться про вимогу перевірити законність передачі земель. У випадку, якщо встановлять порушення, Юрій Дерев`янко просить вжити невідкладних заходів щодо повернення земель у власність територіальної громади та притягнути винних осіб до відповідальності у визначеному законом порядку.

Світлана ОСТАПЧУК.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!