Газета по-надвірнянськи
 

Зберігайте квитанції

23 серпня 2013, 14:03 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 644 переглядів

Після того, як платник надіслав звітність електронкою (засобами телекомунікаційного зв’язку) до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції. Перша – підтвердження платнику передачі його податкових документів. Її надсилають органи Міндоходів на електронну адресу, з якої надіслано податкову звітність. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то документ вважають неодержаним.

Підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних Міндоходів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, в якій визначають: реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі; відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа; результати перевірки електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП) та ін. На цю квитанцію накладають ЕЦП органу Міндоходів, шифрують та надсилають платникові засобами телекомунікаційного зв’язку. Другі примірники першої та другої квитанцій в електронному вигляді зберігають у Міндоходів.

Якщо податковий документ надійшов до органу Міндоходів до 16-ї год., то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилають другу квитанцію. Якщо після 16-ї год. – то протягом перших двох годин наступного робочого дня. Архів надісланих до Міндоходів файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП платника податків та отриманих електронних квитанцій зберігають 1095 днів.

Виявлено 103 трудові «нелегали»

Таким є результат контрольно-перевірочних заходів із питань дотримання трудового законодавства, проведених працівниками ДПІ у Надвірнянському районі у складі робочої групи щодо детінізації зайнятості населення при РДА протягом семи місяців ц. р.

Перевірено 204 суб’єкти господарювання. Роботодавці, які намагалися порушити законодавство про працю, уклали 63 трудові угоди та легалізували 83 тис. грн. заробітної плати. По 11 фізичних особах-підприємцях матеріали направлено до суду, із них 9 – притягнуто до адмінвідповідальності на 4,6 тис. грн. Виявлено три випадки виплати зарплати та інших доходів із порушенням. Результат перевірок – донарахування 45,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Виявлено також 40 громадян, які здійснювали діяльність без державної реєстрації. Із них 18 зареєстрували підприємницьку діяльність, по 22 фізичних особах складено протоколи про адмінпорушення і матеріали направлено до суду.

Марія КУПЧАК,

головний державний

інспектор з питань інформаційно-комунікаційного

супроводження

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!