Газета по-надвірнянськи
 

424-ту осінь зустрічає Надвірна

6 вересня 2013, 14:45 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 800 переглядів

Дорога надвірнянська громадо!

І знову до нас на поріг завітав щедрий вересень, то ж маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, аби відзначити разом День народження нашого рідного міста, яке цього року святкує 424-у річницю першої письмової згадки про Надвірну.

Серце наповнюється радістю та гордістю з того, що на сторінках історії минувшини ми не забулися та в плині неспокійних і трагічних років наше поселення міцніло духом і доброю славою його жителів, допоки не стало яскравою зіркою в сузір’ї інших міст нині вільної та незалежної держави.

День народження міста Надвірна осяяне жовтогарячим сонцем, вмите карпатськими росами, оспіване дзвінкими потоками стрімкої Бистриці, благословенне Божою благодаттю.

Упродовж багатьох років, овіяних славою наших предків, кожен, хто жив у Надвірній та дочекався у теперішній час мережити рушничок долі благородними справами, заклав свою цеглину в перлини її архітектури, творячи велич неповторної й незбагненної рукотворної краси. Я вдячний попереднім поколінням надвірнянців, котрі переживали важкі часи чужинських навал, війн, розрухи, голоду, повеней, долаючи різні біди та скруту в єдності і згуртованості, зуміли залишити нам багатий історичний спадок, невичерпну духовну скарбницю, з якої беремо сили й снагу для творення майбутнього. Також завжди радію молодому поколінню – нашому майбутньому, за те, що із вдячністю і повагою ставляться до славного минулого, намагаються зберегти архітектурну красу і безцінну спадщину, яку залишили нам наші предки.

Найбільше багатство міста – це його жителі: щирі, працьовиті, високодуховні. Адже всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки Вашій щоденній напруженій праці задля розбудови та розвитку нашого міста, а загалом – і всієї України.

За дорученням Надвірнянської міської ради, депутатського корпусу і виконавчого комітету щиро вітаю Вас зі святом нашого рідного міста. Бажаю всій Надвірнянській громаді, керівникам установ, підприємств, організацій, молоді, духовенству, гостям, містам-побратимам добробуту, міцного здоров’я, достатку, злагоди, мудрості і натхнення у справах та успіхів у всіх починаннях. Нехай ніколи не згасає промінь тепла та любові Ваших сердець до нашого міста, хай взаєморозуміння та братня любов єднає кожного з нас, а Господь Бог щедро обдаровує всіма земними благами на нові звершення, нові здобутки та творчі злети для блага нашого міста та неньки України!

Зі святом Тебе, вічно квітуча, завжди молода і неповторно красива Надвірно!

 

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!