- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Благодійний Фонд підтримав проект с. Зелена

Posted By Модератор On 20.09.2013 @ 14:00 In Новини | No Comments

Визначено переможців липневого Конкурсу проектів благодійного Фонду Юрія Дерев’янка. Серед них – громада с. Зелена. Оголошено наступний Конкурс проектів для місцевих громад Івано-Франківської області, який триватиме упродовж вересня-листопада ц. р.

На початку липня БО «Всеукраїнський благодійний Фонд Юрія Дерев’янка» оголошував Конкурс проектів Фонду у селах Зелена Надвірнянського та Дзвиняч Богородчанського районів, у смт. Отинія Коломийського району та м. Яремче. Протягом двох місяців до Фонду надходили заявки на підтримку проектів місцевих громад. За результатами конкурсна комісія визначила переможців – чотири проекти у названих населених пунктах отримають співфінансування у реалізації проектів від благодійного Фонду.  Серед них – проект «Викуплення недобудованої будівлі лікарської амбулаторії для розширення школи», с. Зелена, Надвірнянський район.

У вересні Фонд оголошує Конкурс проектів у таких населених пунктах: с. Тисменичани; с. Красна; с. Гвізд нашого та с. Старуня Богородчанського районів.

Положення про проведення Конкурсу та аплікаційні форми – на сайті Фонду http://derevyankofund.org у розділі «Проекти».

Довідки за тел.: (03475) 2-91-71; 2-36-70.

 

Прес-служба

БО «Всеукраїнський

благодійний

Фонд Юрія Деревянка».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/blahodijnyj-fond-pidtrymav-proekt-s-zelena/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.