Газета по-надвірнянськи
 

ХХ сесія районної ради – дискусійна, виважена, в інтересах громади

26 вересня 2013, 15:18 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 593 переглядів

За пропозицією постійної комісії з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення до порядку денного додатково включили питання про створення комунального закладу районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Надвірнянського району». На нагальності реформування медичної галузі наголошувала заступник головного лікаря центральної районної лікарні Емілія Сем`янів і директор Департаменту охорони здоров`я ОДА Роман Мельник, а також депутати-медики, оперуючи аргументами щодо зміцнення первинної ланки надання допомоги, розвантаження лікарів, наближення медобслуговування до жителів населених пунктів тощо.

До тривалої дискусії активно долучилися багато районних обранців. Запитань виявилося більше, ніж відповідей. Тому вирішили не проводити реформи заради реформи, а все зважено вивчити у тих районах, де такі центри уже створені, і повернутись до цього птання на майбутніх сесіях.

Голова районної ради Василь Попович запевнив, що за необхідності депутати зберуться на позачергову сесію.

***

На сесії заслухали звіт постійної комісії районної ради  з питань освіти, культури, ЗМІ, молодіжної політики, туризму та спорту. Взяли доуваги інформацію про хід виконання рішення райради «Про взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадських організацій щодо профілактики та боротьби з алкоголізмом, тютюнопалінням та наркоманією серед молоді та неповнолітніх». Затвердили річний фінансовий план КП «Теплокомуненерго», розпорядження голови районної ради, річні фінансові плани КП «Архітектурно-планувальне бюро» та «Аптека № 100». Внесли зміни до попередніх рішень «Про районний бюджет на 2013 рік», «Про надання пільг реабілітованим громадянам, інвалідам І та ІІ груп по зору і дітям-інвалідам до 18 років по зору на 2012-2015 роки», «Про програму заходів щодо реалізації політики стосовно дітей, молоді, жінок і сім`ї на 2011-2015 роки». Затвердили рішення «Про урочисте відзначення у районі 100-літнього ювілею створення легіону Українських Січових Стрільців» та звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».

Не затвердили депутати районну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Надвірнянському районі на 2013-2015 рр. і не підтримали проект рішення «Про передачу адміністративного приміщення у державну власність», залишивши приміщення, в якому розташоване управління державної казначейської служби, у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

На завершення сесії голова районної ради Василь Попович ознайомив депутатський корпус із питаннями, які пропонують на розгляд наступної сесії районної ради.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!