Газета по-надвірнянськи
 

Грали музики та пісня дзвеніла

17 вересня 2013, 12:34 | Рубрика: Культура, Новини Версія для друку Версія для друку 689 переглядів

В останні літні дні відбулися урочистості з нагоди 453-ї річниці з часу першої писемної згадки про мальовничу гірську перлину Надвірнянщини – Зелену. Вона розкинулася посеред стрімких потічків  і предковічних лісів і манить до себе своєю гуцульською самобутністю та автентичністю. Змістовну концертну і танцювальну програму підготували молодь, сивочолі члени ради старійшин і вже зрілі співаки села, чим неабияк потішили односельчан. Кращих представників села відзначили почесними грамотами.

Зеленський сільський голова Віталій Хопта сказав, що день села у них відзначають втретє і воно запроваджене після його обрання на дану посаду. – Це зроблено для того, щоб громада могла отримати задоволення і відпочити. Бо, як ведеться здавна, хто працює – той відпочиває, а працювати на гірських вершинах і хребтах доволі важко. Зелена зажила собі непоганої репутації на теренах Надвірнянщини, як в економічному, так і в соціальному плані. Ці всі успіхи завдяки громаді, – зазначає Віталій Хопта.

Та цього всього не було би без мудрого і зваженого керівника, яким є сільський голова. Бо завдяки його праці обличчя села суттєво змінилося. Отець Володимир, парох с. Зелена, відзначив велику віру та побожність горян. – На території Зеленської сільської ради є чотири церкви, які належать до лона УГКЦ, і вони під час богослужінь заповнені прихожанами.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич вручив 53 посвідчення багатодітним матерям. Як мовив заступник голови районної ради Іван Степник, село має неабиякий потенціал для розвитку туризму, бо ця навколишня краса захоплює і надихає.

Забава у Зеленій вдалася на славу. Процвітай, горда Зелено, і неси свої пісні гірськими вершинами та хребтами.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!