Газета по-надвірнянськи
 

Ляльковий театр для уроків казкотерапії

26 вересня 2013, 15:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 707 переглядів

Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 отримала від благодійного Фонду Юрія Дерев’янка три комплекти «пальчикового» лялькового театру. З його допомогою у школі втілюють проект «Навчання казкою».

– Це дуже важливий для нас подарунок. У школі втілюємо інноваційну методику викладання – казкотерапію, яка знаходиться на стику педагогіки і психології. З допомогою іграшок-рукавичок влаштовуємо сценічні постановки літературних творів, розігруємо повчальні лялькові сценки. Також заохочуємо дітей обирати собі ляльку-друга і разом із нею читати, декламувати, співати. Таким чином учні відкриваються, проговорюють, що їх турбує. А педагоги та психологи мають змогу м`яко допомогти їм подолати вікові комплекси та проблеми, пов`язані з адаптацією у колективі та з навчанням у школі загалом, – розповідає ініціатор проекту, вчителька початкових класів Людмила Гаврильчук.

Схвалює методику казкотерапії і дирекція школи. – Цю методику позитивно сприйняли батьки, вчителі, та, найголовніше, що вона подобається дітям. Ми бачимо, що це одна з прогресивних технологій, яка дає результати, – зазначив директор школи Роман Романишин.

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка реалізував чимало проектів у цій школі, зокрема, закупили комп’ютери, туристичний та спортивний інвентар, меблі. А нещодавно у школі встановили нові енергозберігаючі вікна.

 

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!