- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Набули чинності нормативно-правові акти

Posted By Модератор On 17.09.2013 @ 12:40 In Економіка,Закон | No Comments

Із 1 вересня ц. р. набули чинності:

Закон України від 4 липня 2013 р. № 422-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та удосконалення деяких податкових норм», яким запроваджено сплату податку за утилізацію транспортних засобів, платниками якого  є особи, котрі ввозять на митну територію України транспортні засоби та/або кузови до них у митному режимі імпорту; здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України або купують транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку при їх імпорті та продажі вітчизняних транспортних засобів.

Закон України від 4 липня ц. р. № 408-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення», яким вводять таке поняття як трансферне ціноутворення, що означає систему визначення звичайної ціни товарів та/або результатів робіт (послуг) в операціях, що визнаються  контрольованими. Згідно з цим Законом, Міндоходів і зборів України контролюватиме операції, які здійснюються між платниками податків  та пов’язаними особами (як резидентами, так і нерезидентами) в обсягах, що складають 50 млн. грн. на рік або перевищують цей розмір.

Постанова НБУ від 6 червня ц. р. № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою», якою встановлено обмеження у розмірі не більше  150 тис. грн. щодо готівкових розрахунків протягом одного дня для юридичних та фізичних осіб.

Постанова КМУ від 3 липня ц. р. № 474 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251 і від 13 березня 2013 р. № 188», якою запроваджують нові марки акцизного збору на алкогольні напої та тютюнові вироби.

 

ДПІ у Надвірнянському районі


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/nabuly-chynnosti-normatyvno-pravovi-akty/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.